PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9332}

Salomon

Solomon
7,0 295
ocen
7,0 10 1 295
Salomon
powrót do forum filmu Salomon

Ekstra film!

ocenił(a) film na 8

film robi wrażenie - wspaniali aktorzy, plenery, nastrój, słowem WSZYSTKO. Mam ten film jak
również dużo starszy "Salomon i królowa Saby" - oba są godne uwagi, ale nowy "Salomon" jest
bardziej rozbudowany tematycznie i chyba ciekawszy.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Salomon i królowa Saby widziałem wiele razy i mi się podobał ale co do tego to film nie mal anonimowy nigdzie go nie ma ciekawe skąd go masz gdzie go mozna dostać ?

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Film nagrałam dawno temu z jakiegoś kanału telewizyjnego. Zbieram filmy od ponad 20 lat, więc nie pamiętam szczegółów każdego filmy. Uważam, ze film "Salomon", 2-częściowy z Benem Cross w roli głównej jest naprawdę dobry i obejmuje szersze dzieje Salomona, a nie tylko wątek z królową Saby. Jeśli chcesz ten film, napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl - odpiszę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Mi również bardzo się podobał. Pełno w nim takiego niezwykłego nastroju, jakby był pełen słońca. Oglądając można się poczuć jak w Izraelu. No i Max von Sydow - mistrz nad mistrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones